Реклама
Престиж

Ало месечина јави се, овде јупитер!

Реклама

„Погледнете го овој прекрасен SpaceBook! Доаѓа со два 17.3″ 1920×1080 LED-backlit монитори.“

Маркетинг

Потоа со 2.66GHz Corei5 или 1.73GHz quad-core Corei7 CPU, со 8GB RAM, 1GB GTS 250M GPU и Magnesium alloy lid-frame. Па доколку сакате да се почастите спремите нешто повеќе од 2000 $ и одете на EBay! А потоа во кафуле на WiFi. Сите ќе зјапаат во вас, а девојките ќе се палат, бидејќи сте надежен случај…

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button