Реклама
Престиж

Култните фиќо-вци

Реклама

„Сликиве со од изложбата на стари автомобили фиат 500 во центарот на Нови Сад по која што започна седумдневната Тура низ Србија со Фиат 500 Италија.“

Маркетинг

Инаку се работи за модел на Фијат кој е попознат под името фиќо и кој беше поприлично популарен во 60 години од минатиот век (ова секако дека не го знаевте, нели?). Интересно е тоа што овој реликт кај нас сеуште се сретнува по нашите „сокаци“, па доколку ви се случи тоа денес, би ве замолиле да му мавнете раче на шоферот… Типовите се дел од нашиот балкански ентериер… т.е. вистински шмегџии! :)

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button