Реклама
Престиж

Концепт на Ferrari 612 GTO

Реклама

„Навистина ги обожаваме сите модели на Ферари, но овој концепт на Sasha Selipanov дизајниран за 612 GTO  не турна на земја!“

Маркетинг

Токму од тие причини и од големата возбуда можеби е и најдобро овој модел да остане само во фантазијата. Во спротивно би требало да ги предупредиме џандарите да внимаваат кога ќе минуваме низ партизанска!

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button