Реклама
Престиж

Kohler Numi WC школка

Реклама

„Верувајте, ова е најкулерската школка за WC што сте ја виделе досега!“.

Буквално во стилот на она „Онаму каде што и кралевите одат пешки, само што слоганот би бил – чувствувајте се и вие како нив!“ Верувајте, ова е најкулерската школка за WC што сте ја виделе досега!

Маркетинг

Ако ви е студено, тогаш школката сама го вклучува системот за грење кој што ќе ги загрее вашите стапала и вашиот задник, има целосен музички систем кој се управува преку софистицираниот екран на допир инсталиран на капакот!

Луѓето во Kohler се навистина откачени! Погледнете!

Маркетинг

{youtube}Mn3OfkDgEho{/youtube}

altЗа останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button