Реклама
Престиж

Hellow Kitch: Ferrari 360 кој што ќе ве расплаче

Реклама

Ова е најневкусниот, а воедно и најбогохулниот обид што сме го виделе до сега, а направено по желба на купувачот, муштеријата.

Маркетинг

И доколку сметате дека налепниците со Hello Kitty и логоата на прозорците, ретровизорите, хауба, таблиците, па дури и на ауспусите, се одвратни, тогаш почекајте да видите што сопственикот на ова Ferrari 360 Modena, кое беше забележано во Џакарта, Индонезија,  направил со внатрешноста на овој супер автомобил.. Скокнете за момент внатре и бидете спремни да заплачете. 

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button