Реклама
Престиж

Whaletone Grand пијано

Реклама

„Ова е едно од најграндиозните пијана што сме ги виделе досега.“

Маркетинг

Направено е од Robert Majkut – Roland дигиталнo пијанo и потсетува на животните од длабочините на морскиот свет. Идеална варијанта за во вашиот салон. Нели? Или пак, можеби, повеќе сакате виолна?! :)

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button