Реклама
Престиж

Гради за сечие задоволство

Реклама

„Девојчево, Kelly Andrews, по кој знае кој пат ги покажа своите природни гради пред јавноста и повторно го сврте вниманието на себе.“

Маркетинг

Инаку ако подобро ја погледнете Kelly воопшто не спаѓа во западниот стереотип за убавица, но нејзината природност, похотливост и сексипил го освоија светот без никаков проблем. Дали тоа е знак дека сите сме големи бебиња или пак станува збор за нешто друго, самите одлучете. А доколку навистина ви се допаѓа, тогаш не бидите Бајага и споделете ја со вашите пријатели, разубавете им го денот…

alt

Маркетинг

  alt

alt

  alt

alt

  alt

alt

  alt

altЗа останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button