Реклама
Престиж

Гејмерски кондури

Реклама

„Погледнете ги овие сајбер кондури од трејлерот на Portal 2.“

Маркетинг

Ги препорачуваме за сите оние швалери кои често завршуваат во креветот на ’саканата’ и се под постојан ризик дека треба да скокаат од балконот (во случај да се појави сопругот на саканата). Е со овие сајбер-кондури нивните животи ќе бидат многу посигурни! Истото се однесува и за швалерките и за нивните скокања од кревет на кревет! Со еден ваков производ животот на сите нив ќе им стане песна! :))

{youtube}wX9Sc88qreg{/youtube}

Маркетинг

Отвори Тефтер, потпиши се во коментарите!

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button