Реклама
Престиж

Погледнете го овој футуристички чопер

Реклама

Модерен чопер, дизајниран од Олкај Тункај Карабулут…

alt

Маркетинг

Станува збор за таканаречените Custom моторцикли, а во конкретниов ни пример станува збор за модел кој воедно е и крузер и спортски, со издолжена вилица кои му даваат прав чоперски изглед, додека останатите орнаментални детали оставаат спортски доем.

Овој елегантен уличен моторцикл доаѓа во црно-бела комбинација на бои и ние единствено сме сигурни дека привлекува многу погледи кога поминува по улицата.

alt

Маркетинг

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button