Реклама
Престиж

Електричен Суперавтобус

Реклама

„Здодевно ви е од возење во двокатни автобуси?“

Маркетинг

Тогаш дали би гласале за влада која што ќе донесе вакви автобуси во вашиот град? Тие повеќе личат на спортски автомобил и покрај тоа што можат да соберат 23 патника.

Овој Електричен Суперавтобус е измислен од физичарот д-р Wubbo Ockels и очекувајте во блиска иднина тие да бидат единственото превозно средство што ќе го добиете доколку немате свое сопствено летало!

Маркетинг

{youtube}o69IxYmHeuw{/youtube}

altОтвори Тефтер, прочитај нешто интересно!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button