Реклама
Престиж

Его – подморница и бродче

Реклама

„Его им помага на сите да стигнат во длабочините на морето и да уживаат во неговите убавини.“

Не морате да знаете да пливате ниту пак да сте морепловец. На овој брод нема комплицирани контролни табли. Секој може многу лесно да управува со ЕГО.

Маркетинг

Можеби најголемата убавината е во тоа што вие можете да се чувствувате комфорно под водата заедно со вашата фамилија и да уживате во прекрасната глетка. Притоа не заборавајте ги вашите камери и фотоапарати.

ЕГО е перфектно комфорен и безбеден и ЕГО не е војничка подморница! Во случај на опасност можете многу лесно да избегате од ЕГО и ова е главната предност на овие подморници за разлика, на пр. од охридските бродчиња!

Маркетинг

И откако ќе завршите со истражувањето под вода, вие можете да се качите на палубата и да уживате во ловење риба! И доколку сте страствен рибар, тогаш ова бродче е вашиот рај! Истражете го светот под водата со чудесното бродче ЕГО!

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Бидете пријател со нас на Facebook!

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button