Реклама
Престиж

Еко мобил на иднината

Реклама

„Погледнете го овој чудесен Ecco мобил на NAU кој може да го наполнете со струја на 240 волти.“

Маркетинг

Неговиот покрив акумулира соларна енергија, директно од сонцето, па кога ќе ве стемни во вашата мобилна соба ќе имате онолку светлина колку што ви е потребно и тоа бесплатно! Да. Да. Добро дојдовте во светот на иднината!

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

altЗа останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button