Џесика Бел има нова фризура и изгледа мнооогу помладо и поубаво!

Уште една ѕвезда која реши да внесе новина во својот изглед

Сопругата на Џастин Тимберлејк и ѕвезда на серијата „The Sinner“ реши да направи промена во својот имиџ. Таа со помош на познатиот експерт за бои од Лос Анџелес, Трејси Кунингам, од таборот на бринетите премина во тимот на русокосите. Нејзиниот нов имиџ можевме да го видиме на Инстаграм, а од фотографијата забележуваме дека новата нијанса и одзема неколку години и во комбинација со „бохо“ шишките дава нежен, младешки изглед.

ADVERTISEMENT

Па, дали ви се допаѓа новата фризура на Џесика Бел?

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.