Реклама
Престиж

Woodward Dream Cruise – коли со мускли и стероиди

Реклама

„Веќе ви го преставивме овој класичен ивент во автомобилските трки – Woodward Dream Cruise.“

Маркетинг

Во продолжение ќе ви објавиме галерија од колите учеснички – но со набилдани мускули. И сега, замислете си дека сте една среќна фамилија, која што пред дестетина години добиле зелен картон и заминале во САД. Вашиот татко, глава на фамилијата, добил од бившиот бос еден ваков автомобил како подарок поради довербата што овој ја имал во него, и сега, вие, сите заедно, се наоѓате во Детроит и си правите кругчиња некаде по Woodward авенијата. Интересно, но не баш патриотски! Нели?

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button