Реклама
Престиж

Даска за сурфање на батерии

Реклама

„Погледнете ја оваа даска за сурфање. На неа има поставено пропелер кој што може да ве забрза до цели 20 км на час.“

И што е најинтересно од се со оваа даска за сурфање можете да управувате преку едно едноставно копче, и за тоа не ви е потребно ниту дозвола, ниту пак 0 промили во крвта.

Маркетинг

WeveJet пред се е наменет за почетници кои покрај сурфањето на интернет би сакале да пробаат и сурфање на вода!

{youtube}J2CWgyLp1P4{/youtube}

Маркетинг

altЗа останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button