Реклама
Престиж

Cote d’Azur – Шминкерска генијалност

Реклама

Pluriel на Citroen e генијален пример за конструкција на мултифункционално возило, само ја навлекува летната облека.

Маркетинг

Cote d’Azur има седишта во комбинација на кожа и единствена пругаста ткаенина, кожа на воланот, проѕирна глава на менувачот и сета сила на алуминиумските детали од внатре и од надвор. Pluriel е се уште единствен по можноста за удобно возење на сите четворица патници, а овозможува и спуштање на задните седишта за товар на jet-скии или армија на разголени риби од соседните ни земји (или од североисточните ни сестрински држави), на патот од диско до апартманот. Додатен здив на ексклузивност е називот поради кој во Bentley сигурно скокаат од среќа: нивниот престижен cabrio модел се вика Azure.

alt

Маркетинг

alt

alt

Сакате секс? Сакате мода? А рокенрол и сеир?
Приклучете се на нашата Facebook страница и сето ова го добивате гратис!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button