Реклама
Престиж

Citroën C2 SQ PLUS – Минус памет

Реклама

Наместо на ’безвезалниот‘ Lamborghini Gallardo, добивката на лото можете да ја потрошите на Citroën C2 SQ Plus.

Маркетинг

Оваа уникатна преработка настанала за потребите на презентацијата на дизајнерските достигнувања на до тогаш малата англиска фирма, а најголемата пара е потрошена на аудио составот Alpine и вистинското сребро со кое што е премачкана каросеријата. Alien-скиот C2 може да се нарача само од фабриката директно. Цената? Права ситница: околу 130 000 евра!

alt

Маркетинг

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine бесплатно на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button