Реклама
Престиж

Cabrio + Roadster + Coupe = ASTRA GT

Реклама

Ако никогаш не ви паднало на памет да возите нешто од Opel, ние ви даваме и повеќе од квалитетна причина за преиспитување на ставовите.

Маркетинг

Добар размер помеѓу цената и добиената конкуренција и квалитетот има само кај Јапонците: 40 000 евра за 260 коња и 250 километри на час. Astra-та ја носи на себе легендарната GT значка, која што пред повеќе од 30 години го украсуваше најпознатиот спортски модел на Opel на сите времиња, но овој пат со целата модерна equipment ’зврцана‘ по капакот на хаубата и во шасијата.

Причините за оптимизам почиваат во задниот погон и странично осовински поставениот 2.0 мотор, кој што до 100-ка забрзува за 6 секунди! Се произведува во пријателската земја САД, а уште од самиот почеток на продажбата во средината на 2007г. – оди како алва. Видете ги фотографиите и веднаш ќе ви стане јасно зошто…..

Маркетинг

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button