Реклама
Престиж

Автомобилиште Donkervoort D8 GTO

Реклама

Donkervoort  e машина, т.е. автомобил кој што можете да го саката или мразите, но едноставно не можете да застанете против него!

Маркетинг

Станува збор за „авотомобилиште“ со мотор од Ауди, а направен е од карбонат и поради тоа има многу мала тежина. Па доколку мислите дека живеете на ризично подрачје, ова е вистинскиот автомобил за вас.

Што се однесува до цената пак, таа изнесува САМО 140.000 долари.

Маркетинг

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button