Реклама
Престиж

Автомобил за во 2014: Jensen Interceptor

Реклама

„Љубителите на олдтајмери со нетрпение ја очекуваат реинкарнација на супер-автомобилот Jensen Interceptor.“

Маркетинг

Се работи за ГТ верзија на овој автомобил која што ќе биде произведена во 2014 година во UK. Засега не знаеме многу нешто за овој концепт, освен дека потсетува на автомобилите дизајнирани во 60 – тите и 70 – тите, дека ќе има четири седишта и супер алуминиумски бандажи.  Погледнете и доколку ви се „бендиса“ кликнете Like!

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button