Реклама
Престиж

Што вози синот на Форд?!

Реклама

„Автомобилов (1934 Model 40 Special Speedster) е спортскиот автомобил на Edsel Bryant Ford, синот на човекот кој што ја создаде компанијата Ford, Henry Ford.“

Маркетинг

Дизајнерското решение е на E.T. Gregorie. Погледнете и доколку некаде низ улиците во вашето маало, го видете ова автомобилче во рацете на некој гастербајтер, треба да знаете дека е истото, бидејќи во светот постои само еден ваков модел. Тоа значи дека синот на Henry Ford дошол во посета на вашиот град. :)

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button