Реклама
Престиж

Audi R8 GT Spyder – кола за мерак

Реклама

„Погледнете ја отворената верзија на R8 Spyder со забрзување од 0 до 60 за само 3.8 секунди.“

Запомнете: доколку сте 334 –от купувач по ред, вие нема да можете да си го дозволите овој мерак и да праштите со ова чудо низ нашите македонски сокаци, бидејќи моделов е лимитиран на 333 парчиња. Па, побрзајте… 

Маркетинг

{youtube}6RQtzi_W_04{/youtube}

alt

Маркетинг

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button