Реклама
Престиж

ASUS Lamborghini компјутер!

Реклама

„Погледнете го овој Notebook на фирмата Asus! Дизајнот е инспириран од линијата на автомобилите Lamborghini.“

Маркетинг

Доколку сакате да го имате овој компјутер на вашата работна маса, за него ќе треба да одделите 2269 долари. А што ќе добиете? Прекрасна машина со  Sandy Bridge i7 CPU, 15.6 инчи екран, 3GB GeForce GTX 460M GPU, и диск со капацитет од 1.5TB! Што се однесува до бојата, таа може да биде црна или портокалова.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

altОтвори Тефтер, прочитај нешто интересно!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button