Реклама
Престиж

Префинета и опасна елеганција: Астон Мартин „Загато“

Реклама

Доколку со пасијата за добри коли сакате да си ја задоволите и потребата за „Алфа мачо појава“, тогаш се знае дека од Џејмс Бонд возилата нема поадекватни за таа намена…

Овој елегантен Астон Мартин V12 иако не е креиран токму за тајниот агент 007, во секој случај ја носи истата магија во себе.

Маркетинг

„Загато“ се одликува со нова рачно изработена алуминиумска каросерија, дизајнирана со типични Загато карактеристики.

Под хаубата се наоѓа 6.0 литарски V12 агрегат со силина од 510 КС и прикладна ценичка од 450 000 долари!

Маркетинг

alt  alt  alt  alt  alt  alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button