Реклама
Престиж

За најприбирливите: Wheelsandmore Aston Martin DBS Carbon Edition

Реклама

Талентираната екипа на Wheelsandmore решила додатно да го дотера и онака преубавиот Aston Martin DBS.

Па така на овој извонреден автомобил му додале нови фелогенки, спортски F1 воздушни филтери, нов состав за испуштање на гасовите, а силината на моторот за уште 40 КС и 90 Nm момент на вртење, така да колава има многу моќни 557 КС.

Маркетинг

Погледнете како изгледа оваа убавица, а што и како со неа, па оставаме на вашата имагинација.

alt 

Маркетинг

alt 

alt 

alt 

alt 

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button