Реклама
Престиж

Aston Martin Vanquish S – Ultimate Edition

Реклама

Познатиот Prodrive и помалку познатите кувајтски шеици искешираа околу милијарда зелени банкноти со тривијална насмевка, црн чај и неколку пати извикаа ’Машала‘…

Маркетинг

Aston Martin пред неколку години на достоен начин го одбележа излегувањето на Ford-овата лимитирана серија на Vanquish. 40 примероци од овој последен тен, со британски изработен дијамант, кој излезе исклучиво со визуелни надополнувања посебна Ultimate Black боја, црна внатрешност, те со плочкичка со сериски број. Цената не е важна – сите четириесет се одамна распродадени!

alt

Маркетинг

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button