Кија кај Ами Џи во многу секси комбинација – ги почести гледачите со гол задник!

Ново провокативно издание на Кија

Победничката на првата сезона Задруга, Кија Коцкар, гостуваше во емисијата „Ами Џо шоу“ и зборуваше отворено за својата кариера и приватен живот, но и за ријалитито во кое учествуваше. Но пред гледачите сепак најмногу внимание привлече со нејзиниот стајлинг, односно со нејзиниот фустан во тренди бургунди нијанса и со длабок израз, кој го откри нејзините нозе, а за малку и задникот.

ADVERTISEMENT

Поранешната задругарка ја искористи оваа прилика да ја промовира новата песна „Потпис“, која на Јутјуб веќе бележи повеќе од два милиони прегледи.

View this post on Instagram

❤️ @ana_korac @hugo.korac

A post shared by K I J A K O C K A R (@kija_kockar__official) on

ADVERTISEMENT

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT