нов модел

За навлечените на Моќ – Land Rover Defender Twisted
Престиж

За навлечените на Моќ – Land Rover Defender Twisted

Новата верзија на легендарниот модел на прочуената марка на англискиот произведувач на теренски возила Land Rover Defender, доби нова верзија…
Ви го разоткриваме новото Porsche 911 Carrera 4
Престиж

Ви го разоткриваме новото Porsche 911 Carrera 4

Porsche го открива најновиот модел од сегашната генерација на 911 Carrera 4 и моделот 4S, пред и официјално да биде…
Соработка помеѓу Alfa и Mazda MX-5!
Престиж

Соработка помеѓу Alfa и Mazda MX-5!

Двете познати фирми решија да се здружат на момент и со размена на идеи и планови, секоја фирма да создаде…
Саем во Пекинг: FERRARI HY-KERS
Престиж

Саем во Пекинг: FERRARI HY-KERS

После сите значајни моменти и презентации на кинескиот спектакл на Саемот во Пекинг 2012, дојде редот и на Ferrari кои…
Back to top button