Беверли Хилс

Ја губи битката со животот: Познатата актерка мирно и спокојно го чека крајот, иако има 49 години
Наши ѕвезди

Ја губи битката со животот: Познатата актерка мирно и спокојно го чека крајот, иако има 49 години

Ѕвездата на поранешната хит серија од 90-тите години „Беверли Хилс 90210“, 49-годишната Шенон Доерти веруваше дека го победи карциномот на…
Еве како ќе изгледа воведната шпица на легендарната телевизиска серија „Беверли Хилс“
Култура[тор]

Еве како ќе изгледа воведната шпица на легендарната телевизиска серија „Беверли Хилс“

Планирани се шест епизоди, но доколку има интерес ќе се снимаат и други… Благодарение на римејкот на култната серија Беверли…
Беше светлина во нашите животи …
Холивуд

Беше светлина во нашите животи …

Шармантниот актер Лук Пери кој сите го памтиме по улогата на Дилан од култната серијата „Беверли Хилс, 90210″, почина пред…
Последната порака до Дилан од Стив ќе ви го скрши срцето
Celebrity

Последната порака до Дилан од Стив ќе ви го скрши срцето

Познатиот американски актер Лук Пери, ќе биде запаметен од улогата како Дилан Мекеј во планетарно популарната серија “Беверли Хилс 90210″,…
Повторно се снима серијата Беверли Хилс 90210 и тоа со актерите од оригиналната постава
Култура[тор]

Повторно се снима серијата Беверли Хилс 90210 и тоа со актерите од оригиналната постава

Омилената серија се враќа на мали екрани! Култната серија од 90-тите години, што со снимање започна во 1990 година и…
Фризури од 90-те: Се сеќавате ли на Бренда, Кели и другите од Беверли Хилс 90210?
Коса

Фризури од 90-те: Се сеќавате ли на Бренда, Кели и другите од Беверли Хилс 90210?

Да се потсетиме на лудите денови од времето на Беверли Хилс 90210 и да видиме какви фризури тогаш биле на…
Back to top button