C-THRU GLAMOROUS – совршен мирис за елегантни и модерни дами

Бидете гламурозни во се што правите во животот

ADVERTISEMENT

C- THRU Glamorous е модерен, елегантен мирис наменет за софистицирани жени кои сакаат да ја истакнат страста и привлечноста. Се отвора со свежи мириси на лимон, јаболко и лисја од бршлен, со цветна средишна линија од јоргован, јасмин и крин, а завршува со мошус во основата со додаток на кристален килибар и кедар. Овие мириси заедно создаваат женствена и модерна аура која го истакнува гламурот на секоја дама. Елегантното пакувањете ќе ве маѓепса на прв поглед со својот привлечен изглед, а виолетовите нијанси дополнително ќе ве мотивираат да го истакнете гламурот, но и љубовта, животната радост и оптимизмот во вас. 

ADVERTISEMENT

Па, дали сакате да пробате новиот C-THRU Glamrous? Доколку вашиот одговор е позитивен ве повикуваме да се приклучите на наградниот конкурс „Make a Statement“  кој го организира брендот C-THRU на социјалните мрежи во Македонија и преку кој, покрај производите, ќе можете да добиете и вредносен ваучер во вредност од 9000 денари што можете да го искористите за шопинг во продавницата на Зара. Повеќе информации за конкурсот, како и за правилата како да дојдете до овие подароци побарајте тука или кликнете на следниот линк.

MAKE A STATEMENT »
Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT


loading...