Кратки здолништа од џинс без кои НЕ можеме и ова лето

Нашите омилени здолништа за ова лето

Кратките здолништа од џинс важат за безвременски модел кој можете да го носите преку цела година, а особено се популарни во текот на летните месеци. Без разлика дали ќе ги носите со обична маица, патики или ниски сандали, односно во комбинации кои се совршени за дневни пригоди, па дури и за на плажа; или со тренди блузи или кошули за шик вечерни изданија, кратките тексас здолништа се задолжително парче за во секој женски плакар.

ADVERTISEMENT

Во продавниците на познатите брендиви ќе најдете најразлични модели а оваа година особено се популарни оние со копчиња во предниот дел, како и моделите зачинети со необични, асиметрични рабови по цела должина.

Bershka

Bershka

H&M

H&M

Mango

Mango

Mango

Mango

Massimo Dutti

Pull & Bear

Stradivarius

Stradivarius

Zara 1,290.00 MKD

Zara 1,290.00 MKD

Zara 1,490.00 MKD

Zara 1,990.00 MKD

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed