Мамин убав син: Заедничка фотографија од Цеца и нејзиниот син привлече огрмно внимание, а овој детаљ на сите им падна во очи

Лавина коментари под една фотографија…

ADVERTISEMENT

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија со својот наследник Вељко, под која брзо следуваше лавина од коментари. Имено, фановите порачаа дека од ден на ден Вељкио се’ повеќе личи на Цеца.

ADVERTISEMENT

„Имате идентична насмевка“, „Дури сега се гледа колку личите“, „Треба да бидеш горда, ист е како тебе“, се само дел од коментарите.

Инаку, на фотографијата Цеца речиси воопшто и нема шминка на лицето, што очигледно не ѝ претставувало проблем за да го овековечи овој момент со нејзниот син, а нејзините следбеници ѝ порачаа дека изгледа прекрасно.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...