тексас

Можеме само да им завудуваме – тие се заедно повеќе од два века
LIFESTYLE

Можеме само да им завудуваме – тие се заедно повеќе од два века

Заедно имаат вкупно повеќе од два века. Џон наполни 106 години, а неговата сопруга Шарлот 105 години. Овој пар од…
Тренд што беше хит во 90-тите повторно ќе го гледаме на нашите улици
Трендови

Тренд што беше хит во 90-тите повторно ќе го гледаме на нашите улици

Само што помислевме дека бициклистичките би можеле да бидат најконтроверзниот тренд за оваа сезона, модниот свет се вљуби во уште…
Задолжително имајте барем една: Тексас јакни кои ќе се носат оваа есен
Fashion

Задолжително имајте барем една: Тексас јакни кои ќе се носат оваа есен

Есента 2018 ќе биде во знакот на овие модели. Откако повторно се вратија во мода, тексас јакните станаат составен дел…
Најдобрите „H&M“ модели од материјалот без кој ниту една сезона не може да помине
Шопинг

Најдобрите „H&M“ модели од материјалот без кој ниту една сезона не може да помине

Неколку неодоливи тексас модели од полиците на „H&M“ Познатата манекенка и актерка Суки Вотерхаус заедно со моделите Ане Галагер и…
Топ 25 парчиња од тексас од Манго, Бершка, Асос и Зара
Шопинг

Топ 25 парчиња од тексас од Манго, Бершка, Асос и Зара

Ако порано важеше правилото дека тексас со тексас не треба да се носи, денес ова правило не само што не…
5 парчиња од тексас што морате да ги имате оваа пролет
Модни совети

5 парчиња од тексас што морате да ги имате оваа пролет

Иако во плакарот на секоја девојка во секој момент можат да се најдат некои неизбежни тексасни парчиња, како омилените фармерки,…
Како да носиме џинс оваа сезона
Модни совети

Како да носиме џинс оваа сезона

Тексасните парчиња сигурно ви се омилени преку целата година, но како свежото време се наближува, шорцевите од памучен тексас и…
Back to top button