Огласи

Uncategorized

Почина познатата актерка – Jа загуби битката со тешката болест

Почина познатата актерка – Jа загуби битката со тешката болест

Актерката почина на 79-годишна возраст во Санкт Петербург, се вели во соопштението на Младинскиот театар на Фонтанка. Според соопштението, Наталија…
Цеца е пресреќна, синот Вељко по трет пат ќе стане татко – бебето ќе добие преубаво име со моќно значење

Цеца е пресреќна, синот Вељко по трет пат ќе стане татко – бебето ќе добие преубаво име со моќно значење

Цеца ќе си добие уште едно внуче Синот на фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана…
ГОЛЕМА ЗАГУБА! Почина познатата пејачка, веста за нејзината смрт шокираше многумина

ГОЛЕМА ЗАГУБА! Почина познатата пејачка, веста за нејзината смрт шокираше многумина

Таа почина во неделата по битка со опасна болест Почина Португалката Сара Тавареш, која е најпозната по учеството на Евровизија…
Нашата позната водителка се расплака сред Дубаи – Спенџарска си ја отвори душата, ова не го очекуваше

Нашата позната водителка се расплака сред Дубаи – Спенџарска си ја отвори душата, ова не го очекуваше

Ова патување толку ја изненади нашата позната водителка што откри дека плачела кога пристигнала и го видела градот. Водителката Јелена…
Нашата позната пејачка ќе се мажи? Се пофали со вереничкиот прстен, еве како изгледа момчето

Нашата позната пејачка ќе се мажи? Се пофали со вереничкиот прстен, еве како изгледа момчето

Нашата позната пејачка сподели преубава вест Пејачката Александра Јанева се пофали на социјалните мрежи дека запросува, а фотографијата што ја…
Еве како изгледа Ноне додека се поти во теретана – црвенокосата убавица фатена во акција (фото)

Еве како изгледа Ноне додека се поти во теретана – црвенокосата убавица фатена во акција (фото)

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека Ноне е страсна хедонистка, вљубена во патувањата и убавите работи. Таа е една…
СРБИЈА ТАГУВА – Почина реалити ѕвездата од Големиот Брат

СРБИЈА ТАГУВА – Почина реалити ѕвездата од Големиот Брат

Неговиот кум ги откри деталите за смртта Реалити актерот Радиша Миљковиќ, познат како Радашин, кој се прослави во реалното шоу…
ПОЧИНА ПОЗНАТ АКТЕР: Заминува уште една ЛЕГЕНДА

ПОЧИНА ПОЗНАТ АКТЕР: Заминува уште една ЛЕГЕНДА

Веста за неговата смрт ја соопшти неговата сопруга Актерот Марк Годард почина на 87-годишна возраст. Тажната вест ја соопштила неговата…
Back to top button