Uncategorized

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Почина познатиот пејач, имаше само 35 години

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Почина познатиот пејач, имаше само 35 години

Почина за време на концертот, сите се во шок од трагедијата. Бразилскиот пејач Ајрес Сасаки почина за време на концерт…
Водителката од „Канал 5“ и во петтата деценија изгледа неверојатно – на плажа сите се вртат по неа

Водителката од „Канал 5“ и во петтата деценија изгледа неверојатно – на плажа сите се вртат по неа

Тропските температури во Македонија рушат рекорди, па сите оние што беа во можност решија да отпатуваат некаде на море. Тоа…
Погледнете како навистина изгледаат рацете на македонската кралица на бакшишот

Погледнете како навистина изгледаат рацете на македонската кралица на бакшишот

Овој пат во преден план се нејзините раце Пејачката Марија Тодоровска, попозната како Марија Луиса во последно време често привлекува…
СТРАШНА ТРАГЕДИЈА – Пејачката Ана загина во сообраќајна несреќа ВИДЕО

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА – Пејачката Ана загина во сообраќајна несреќа ВИДЕО

Бразилската музичка ѕвезда Ана Паула Виера (27) загина во неделата со своето момче во сообраќајна несреќа додека се враќала дома…
Конечно убава вест! Проверете ги сметките: Неочекуван прилив до 11 мај!

Конечно убава вест! Проверете ги сметките: Неочекуван прилив до 11 мај!

Mладата месечина во Бик пристигнува (8 мај), а Венера е во Бик, па одредени хороскопски знаци ќе имаат повеќе финансиска…
Ненадејно почина познатата српска актерка – ја загуби битката со тешката болест

Ненадејно почина познатата српска актерка – ја загуби битката со тешката болест

На 63-годишна возраст ненадејно почина познатата актерка и режисерка Марица Вулетиќ Наумовиќ. Марица ја загуби битката со кратката и тешка…
Нашата водителка и во шестата деценија е топ риба – по ТЕШКАТА БОЛЕСТ Лила никогаш поубава и посреќна

Нашата водителка и во шестата деценија е топ риба – по ТЕШКАТА БОЛЕСТ Лила никогаш поубава и посреќна

Важи за една од најзгодните и најпосакуваните водителки иако веќе ја гази шестата деценија од животот. Малкумина знаат дека Лила…
Голема тага! Српската пејачка ја загуби најважната битка, почина на 41 година

Голема тага! Српската пејачка ја загуби најважната битка, почина на 41 година

Српската пејачка Хариета Симиќ (41), чие уметничко име е Харина, почина во саботата. Харина починала во болница во Смедерево, по…
Back to top button