Метју Пери

Почина познатиот актер што сите го сакавме – ова е последната фотографија што ја објави на Инстаграм
Новости

Почина познатиот актер што сите го сакавме – ова е последната фотографија што ја објави на Инстаграм

Како што неофицијално пренесуваат медиумите, Метју Пери, почина во кадата во неговиот дом во Лос Анџелес. Познатиот американски актер Метју…
Back to top button