Вања Ѓорчевска

Тажна глетка што ќе расплаче многумина на Фејсбук профилот на мајката на малата Вања Ѓорчевска
Вирално

Тажна глетка што ќе расплаче многумина на Фејсбук профилот на мајката на малата Вања Ѓорчевска

Потсетуваме, Вања Ѓорчевска беше киднапирана на 27 ноември кога излезе од својот дом и тргна кон училиштето во Пестолоци. Како…
Таткото на Вања со овој потег ја шокираше јавноста, а со најновото видео се открива што сакал да направи
Вирално

Таткото на Вања со овој потег ја шокираше јавноста, а со најновото видео се открива што сакал да направи

Контроверзниот политичар Срѓан Ного го објави видеото во кое што открива своја теорија во врска со монструозниот случај околу убиството…
Јавноста бара одговори на овие прашања во врска со монструозното убиство на малата Вања
Вирално

Јавноста бара одговори на овие прашања во врска со монструозното убиство на малата Вања

Министерот Спасовски очекува Палчо да биде брзо испорачан Од информациите што досега беа соопштени од обвинителството и МВР во врска…
Еве што ќе се случува со Палчо во Турција – неговата екстрадиција сега е во рацете на овој човек
Вирално

Еве што ќе се случува со Палчо во Турција – неговата екстрадиција сега е во рацете на овој човек

Екстрадицијата на Палчо би можела да потрае… И покрај тоа што нашето министерство за правда беше брзо во подготовката и…
Она што го направи мајката на малата Вања на Фејсбук ги растажи сите – целиот регион тагува со неа
Вирално

Она што го направи мајката на малата Вања на Фејсбук ги растажи сите – целиот регион тагува со неа

Зорица Ѓорчевска, мајката на малата Вања, која беше монструозно убиена, осум дена откако безживотното тело на нејзината ќерка беше пронајдено…
Вања, многу ни недостасуваш – видео на ТикТок што ги РАСПЛАКА СИТЕ. Беше ангел што чекореше по земјата
Вирално

Вања, многу ни недостасуваш – видео на ТикТок што ги РАСПЛАКА СИТЕ. Беше ангел што чекореше по земјата

Многумина се прашуваат како може да постојат толку злобни луѓе… На ТикТок профилот именуван по Адриана Дукиќ, 14-годишното девојче кое…
Back to top button