Амди Бајрам

Ќерката на Амди Бајрам сподели тажна порака за својот ПОЧИНАТ ТАТКО – зборовите ги трогнаа сите
Наши ѕвезди

Ќерката на Амди Бајрам сподели тажна порака за својот ПОЧИНАТ ТАТКО – зборовите ги трогнаа сите

Ќерката на починатиот политичар Амди Бајрам , Валентина Бајрам, се потсети на својот починат татко. Валентина на својoт Инстаграм профил…
Синот на Амди Бајрам доби внука – објави прва фотографија од бебенцето, го откри и името
Наши ѕвезди

Синот на Амди Бајрам доби внука – објави прва фотографија од бебенцето, го откри и името

Претседателот на Унијата на Ромите и син на починатиот македонски пратеник Амди Бајрам, Габриел Бајрам, по втор пат стана дедо.…
Внуката на Амди Бајрам направи тест – еве го резултатот!
Наши ѕвезди

Внуката на Амди Бајрам направи тест – еве го резултатот!

Внуката на Амди Бајрам, Перјан Бајрам (20), е негативна на вирусот корона, покажа тестот што го направи. Перјан ПЦР тестот…
И Сашо Мијалков со емотивна порака се прости од својот пријател и ПОРАНЕШЕН колега: „ Драг пријателе, беше легенда 102,3%!“
Наши ѕвезди

И Сашо Мијалков со емотивна порака се прости од својот пријател и ПОРАНЕШЕН колега: „ Драг пријателе, беше легенда 102,3%!“

Пријателите и колегите изразуваат длабоко сочувство до семејството и најблиските на Амбди Бајрам. Поранешниот политичар Амди Бајрам беше долгогодишен пратеник…
Back to top button