Абортус

Повторно се огласи Гудељ: Откако објави дека го изгубија бебето, сега јавно го соопшти ова!
MAMA

Повторно се огласи Гудељ: Откако објави дека го изгубија бебето, сега јавно го соопшти ова!

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ неодамна ја споделија веста дека наскоро ќе станат родители и дека пејачката…
Болна приказна од мајка која го изгубила бебето: Моето девојче никој не може да го замени
MAMA

Болна приказна од мајка која го изгубила бебето: Моето девојче никој не може да го замени

Мама Сања, која со нетрпение го очекува своето четврто бебе, на интернет го сподели своето искуство кое оставило трајни траги…
Кога имала 12 години, секојдневно се дрогирала и пиела. На 13 останала бремена …
Вирално

Кога имала 12 години, секојдневно се дрогирала и пиела. На 13 останала бремена …

Лори Хокинс, 19, од Велс, почнала да  користи кокаин кога имала 12 години. На 13 години имала абортус . Пиела…
Back to top button