Споделете фотографија на Инстаграм и освојте телефон „Samsung Galaxy S8“ или вредносен ваучер од 18.000 денари за шопинг во Зара

Покрај убавината и страста е нешто што го сака секоја жена.

ADVERTISEMENT

Денес кога сите живееме забрзано и тешко пронаоѓаме време за себе, важно е да најдеме производ кој ќе ги задоволи сите наши потреби. Еден од таквите есенцијални производи во нашата козметичка чанта е и новиот парфем BU Passion кој не инспирира да уживаме во животот и да ја следиме својата страст. Истиот беше официјален парфем на Модниот викенд Скопје каде BU ја претстави новата линија, но и не израдува со нова интернет кампања преку која можете и вие да освоите еден од многуте вредни подароци.

ADVERTISEMENT

#Repost @jelenaspendzarska ・・・ Жената не мора да биде женствена. Не мора да раѓа. Не мора да биде дама. Не мора да биде домаќинка. Не мора да биде нашминкана. Не мора да биде фина. Не мора да знае да готви. Не мора да биде послушна. Не мора да биде тивка. Не мора да биде мајка. Не мора да биде госпоѓа. Не мора да се омажи. Жената НЕ МОРА. НИШТО. Може ако САКА. СЕ!! 💪 @b.u.makedonija ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #me #red #passion #parfume #bu #mood #morning #motivation #selfie #smile #happy #beautiful #ootd #fire #lipstick #igers #in #look #instagood #hello #woman #womanpower #hairstyle #love #outfit #tv #tvhost #tvstudio #buspreadthepassionmkd

A post shared by BU Makedonija (@b.u.makedonija) on

 

Spread the Red, Spread the Passion

Направете фотографија која најдобро ја опишува вашата страст и споделете ја со хаштагот #BUspreadthepassionMKD на Инстаграм или Фејсбук.

ADVERTISEMENT

Фотографиите треба да зрачат со женственост и страст, да не поттикнуваат на самодоверба и да не инспирираат да уживаме во животот, да ја отсликуваат сензуалноста и елеганцијата во исто време и да го содржат во себе духот на слоганот на кампањата „Spread the Red, Spread the Passion“.

За најдобрите фотографии следуваат прекрасни подароци: телефон Samsung Galaxy S8 – прва награда; Вредносен ваучер од 18 000 денари во продавницата ZARA – втора награда; Вредносен ваучер од 8000 денари во продавницата ZARA – трета награда и уште многу-многу други BU Passion подароци.

Па, дали сте подготвени и Вие да ја споделите Вашата страст и да бидете дел од нашиот црвен свет?

Вашиот Инстаграм профил треба да бидат „PUBLIC“ како би можеле да ги видиме фотографиите и да ги објавиме на нашиот FB и Instagram профил
Facebook Comments
(Visited 4 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...