Емили Ратајковски сакаше да се пофали со новиот златен накит, но никој НЕ можеше да го тргне погледот од нејзиното голо тело

Емили минатиот месец се фотографираше за магазинот „Treats“ во едиторијал во кој соблече сé од себе.

Таа неодамна се омажи за актерот и продуцентот Себастијан Бер Меклард кој оттогаш и ја фотографира.

ADVERTISEMENT

„Опседната сум со злато“ коментираше манекенката под нејзината фотографија.

Dreamsicle 🍦 for @inamorataswim by @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Таа градите ги сокри со рацете, но наместо златниот накит во преден план е нејзиното голо тело кое никого не остави рамнодушен.

„Ти си најубавата и најпривлечната жена што сум ја видел“, „Имаш најдобри природни гради“ се само дел од коментарите што ги доби манекенката од своите обожаватели. Тие додадоа дека е време да ги „сруши социјалните мрежи“, а ја наговоруваа и да ги подигне рацете и да оди до крај со покажување на раскошот што го поседува. Во шега коментираа и дека по долго време го забележале и златото што го рекламира, но и истакнаа дека им пречи тоа што никогаш не се смее на фотографиите и што е опседната со нејзините гради.

NYC @inamorataswim

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

 

„Никогаш не сме виделе некој да објавува толку фотографии со своите гради како ти“ пишува во еден од коментарите.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed