Пет фантастични есенски изданија на Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија ги следи трендовите

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, своите модни комбинации редовно ги објавува на социјалните мрежи, а нејзините обожаватели се воодушевени од нејзиниот несекојдневен, но префинет стил. Таа сака да носи елегантни, женствени парчиња, но и шик високи потпетици кои се редовни во нејзините вечерни комбинации, па затоа и ги има во најразлични бои.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

Monaco at night 🇲🇨 ✨

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Nude“ високи потпетици

Погледнете ги овие нејзини пет фантастични есенски изданија кои можат да ви послужат како одлична инспирација за периодот што следува.

View this post on Instagram

Gone with the wind… 👣🌬

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Преубав фустан

View this post on Instagram

The twins’ bday 🎉 👗: @mon_tresor_couture

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Фустан со долги ракави

View this post on Instagram

tonight’s outfit speaks to me 🌹

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Кратко тексас здолниште и шик црвени високи потпетици

View this post on Instagram

was it all in my head ? 👁

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Мал црн фустан

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)