Сораја ги шокираше сите откако и се помести фустанот па и блеснаа брадавиците, а се однесува како ништо да не се случило!

ADVERTISEMENT

Познатата старлета Сораја Вучелиќ која најчесто ја гледаме во провокативни комбинации повторно во центарот на вниманието.

Откако се најде на насловните страни во сите медиуми затоа што и беше забранет влез во Србија, познатата старлета повторно е во фокусот. Овој пат Сораја задно со нејзината пријателка додека пиеше коктел, не можеше да сокрие пред камерите на емисијата „Папарацо Лов“ дека под розовиот фустан не носи градник, па во еден момент блеснаа и нејзините брадавици.

ADVERTISEMENT

Но старлетата како ништо да не се случило ноншалантно го врати фустанот на место, а потоа се соблече во минијатурен костим за капење и го покажа своето бомбастично тело кое никого не остава рамнодушен.

View this post on Instagram

Be like a bullet ..hot and deadly 💄🔥

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

ADVERTISEMENT

А еве како изгледа и кога се спрема за во кревет …

 

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT