trend

Нашата позната фолкерка во издание со шлиц до кoлковите, ги зaпaли социјалните мрежи и никого не остави рамнодушен (фото)
Наши ѕвезди

Нашата позната фолкерка во издание со шлиц до кoлковите, ги зaпaли социјалните мрежи и никого не остави рамнодушен (фото)

Нашата позната пејачка Стојне Николова на својот последен настап привлече внимание со својот изглед. Шармантната пејачка на народна музика едноставно…
Популарната Mini C de Cartier чанта се враќа на голема врата
Шопинг

Популарната Mini C de Cartier чанта се враќа на голема врата

Прекрасниот модел Mini C de Cartier по 15 години повторно е во продажба! По цели 15 години класичниот модел на…
5 парчиња од тексас што морате да ги имате оваа пролет
Модни совети

5 парчиња од тексас што морате да ги имате оваа пролет

Иако во плакарот на секоја девојка во секој момент можат да се најдат некои неизбежни тексасни парчиња, како омилените фармерки,…
Нова хит фризура за 2013 година
Коса

Нова хит фризура за 2013 година

Фризура која ќе биде апсолутен хит за 2013 година и која досега ја носеа многу популарни ѕвезди меѓу кои и…
Совет за шик фризура: Сите носат пунџа!
Коса

Совет за шик фризура: Сите носат пунџа!

Овие месеци се перфектни за да смениме по нешто во нашиот изглед и да се обидеме да направиме нешто различно.…
Back to top button