smoothie

Пробајте смути за детоксикација од ѓумбир и магданос

Warning: Attempt to read property "slug" on null in /www/wwwroot/glamur.mk/wp-includes/taxonomy.php on line 4632
Нега и здравје

Пробајте смути за детоксикација од ѓумбир и магданос

Смути од свежо овошје и зеленчук Оние што веќе ги консумираат многу добро знаат дека тие мошне ефикасно делуваат на…
Како да ја негувате кожата со смути?
Нега и здравје

Како да ја негувате кожата со смути?

Рецепти за смути (оригинално smoothie), ама и за здрава кожа! Токму сега,сите се опседнати од смути – зависници сме од…
Пијалак од морков и кокос – вкусови кои совршено се надополнуваат
Рецепти

Пијалак од морков и кокос – вкусови кои совршено се надополнуваат

Морковот е вкусен додаток на, речиси, секоја маса, а во комбинација со кокос може да пробате смути коешто е здраво…
Рецепт за магичниот напиток за совршена линија на Џенифер Лопез
Рецепти

Рецепт за магичниот напиток за совршена линија на Џенифер Лопез

Џенифер Лопез изгледа се поубаво и поубаво, првенствено благодарение на редовното вежбање и вниманието што го посветува на исхраната. Каде…
Back to top button