Огласи

јохан тарчуловски

Пејачката Соња Тарчуловска објави преубава вест – пристигнуваат честитки од сите страни (фото)
Наши ѕвезди

Пејачката Соња Тарчуловска објави преубава вест – пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Пејачката Соња Тарчуловска го прослави својот 45. роденден Познатата фолк-пејачка Соња Тарчуловска го прослави својот 45.роденден и тоа на еден…
Тарчуловски заминаа на НЕЗАБОРАВНО ПАТУВАЊЕ: Насмеани од уво до уво – на сите им е убаво!
Наши ѕвезди

Тарчуловски заминаа на НЕЗАБОРАВНО ПАТУВАЊЕ: Насмеани од уво до уво – на сите им е убаво!

Соња, Јохан и нивната ќерка Јоана во моментов се во Дизниленд во Париз, каде нивната најмала ќерка максимално ужива, а…
Соња Тарчуловска со емотивна објава за својата помала ќеркичка: Биди најсреќна, среќо наша, те сакаме!
Наши ѕвезди

Соња Тарчуловска со емотивна објава за својата помала ќеркичка: Биди најсреќна, среќо наша, те сакаме!

Познатиот пар на својата наследничка и приредија убава прослава Пејачката Соња Тарчуловска и нејзиниот сопруг Јохан Тарчуловски го прославија осмиот…
И додека нивната ќерка се спрема да го освои Балканот, Соња и Јохан Тарчуловски уживаат во нивната љубов и блескаат од среќа
Наши ѕвезди

И додека нивната ќерка се спрема да го освои Балканот, Соња и Јохан Тарчуловски уживаат во нивната љубов и блескаат од среќа

Поранешната македонска фолк-пејачка Соња Тарчуловска ужива во љубовта со својот сопруг, Јохан Тарчуловски, поранешниот пратеник во нашето собрание. Тој овој…
Македонија ЗАСЕКОГАШ ВО СРЦЕТО: Соња и Јохан Тарчуловски се спакуваа и заминаа во оваа земја
Наши ѕвезди

Македонија ЗАСЕКОГАШ ВО СРЦЕТО: Соња и Јохан Тарчуловски се спакуваа и заминаа во оваа земја

Популарниот македонски пар се спакува и замина од земјава. Јохан и Соња Тарчуловски не престануваат да привлекуваат внимание и буквално…
Back to top button