Ознака: фотографија

Мамин убав син: Заедничка фотографија од Цеца и нејзиниот син привлече огрмно внимание, а овој детаљ на сите им падна во очи

Лавина коментари под една фотографија… Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија со…