тања савиќ

Монаси и верници шокирани од познатата фолкерка – Христијанка сум, ја почитувам црквата, но..
Новости

Монаси и верници шокирани од познатата фолкерка – Христијанка сум, ја почитувам црквата, но..

Пејачката Тања Савиќ пред неколку дена го објави својот нов албум со кој ги воодушеви своите верни фанови. Но спотот…
Тања ужива со момчето кое е 11 години помладо од неа – погледнете какво фраериште е во прашање
Новости

Тања ужива со момчето кое е 11 години помладо од неа – погледнете какво фраериште е во прашање

И двајцата се пресреќни Пејачката Тања Савиќ (38) до уши е вљубена во новото момче, 11 години помладиот пилот Мухамед…
Оваа фотографија ја издаде: Убави вести од домот на Тања Савиќ- пејачката чека принова со 11 години помладиот партнер?
TV

Оваа фотографија ја издаде: Убави вести од домот на Тања Савиќ- пејачката чека принова со 11 години помладиот партнер?

Вo медиумите главна тема е Тања Савиќ и наводно нејзината венчавка. фото инстаграм/Тања Савиќ Откако објави фотографија на својот Инстаграм…
Како да се близначки: Оваа убавица е сестра на Тања Савиќ!
Кафе муабет

Како да се близначки: Оваа убавица е сестра на Тања Савиќ!

Тања Савиќ откако се појави на естрадата, ја носи титулата една од најубавите пејачки, а очигледно убавината е во гените…
Back to top button