Татјана Лазаревска

Блазеси ѝ на Тања Лазаревска, сопругот сѐ ѝ помага: Погледнете какво ремек дело направија во кујната
Наши ѕвезди

Блазеси ѝ на Тања Лазаревска, сопругот сѐ ѝ помага: Погледнете какво ремек дело направија во кујната

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска, нејзиниот сопруг и колега Новица Василевски и нивните синови Петар и Стефан веќе долги години живеат во…
Голема прослава во новиот дом на Татјана и Новица во Австралија – пејачката никогаш посреќна (фото)
Наши ѕвезди

Голема прослава во новиот дом на Татјана и Новица во Австралија – пејачката никогаш посреќна (фото)

Синот на пејачката Татјана Лазаревска и музичарот Новица Василевски го прослави својот 20-ти роденден. Гордата мама по тој повод се…
Татјана и на 49 години си позира во костим за капење, а и нејзиниот наследник е опасен фраер (фото)
Наши ѕвезди

Татјана и на 49 години си позира во костим за капење, а и нејзиниот наследник е опасен фраер (фото)

Популарната фолк-пејачка Татјана Лазаревска објави фотографија од одморот и ги изненади своите бројни фанови. Пејачката која пред нешто повеќе од…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада
Коса

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Дали се само колеги седнати на ручек или има нешто што сакаат да ни најават- Анета објави скокотлива фотографија
Наши ѕвезди

Дали се само колеги седнати на ручек или има нешто што сакаат да ни најават- Анета објави скокотлива фотографија

Прекрасната Анета Љумаковска повторно ги собра љубопитните очи на јавноста на нејзиниот профил. Овој пат публиката се сконцентрира на последната…
Татјана се снимаше без шминка и без филтри – жена без комплекси, изгледа прекрасно во секое издание
Наши ѕвезди

Татјана се снимаше без шминка и без филтри – жена без комплекси, изгледа прекрасно во секое издание

Таа позираше со очила за сонце, но без грам шминка на лицето Познатата фолк-пејачка Татјана Лазаревска задно со сопругот Новица…
Back to top button