нина бадрич

Нина Бадрич блесна во плав фустан со кој наликува на принеза од бајките на Дизни (Фото)
Celebrity

Нина Бадрич блесна во плав фустан со кој наликува на принеза од бајките на Дизни (Фото)

Пејачакта Нина Бадрич воодушевува со нејзиното последно издание. На Инстаграм профилот таа објави фотографија на која носи прекрасен светкав фустан…
Нина Бадрич докажа дека и долгата коса може да направи да изгледате помладо
Celebrity

Нина Бадрич докажа дека и долгата коса може да направи да изгледате помладо

Со своите последни објавени фотографии, пејачката им пркоси на годините. 46-годишната Нина Бадрич објави фотографија каде што има значително долга…
Back to top button