Ретко на кој му прилегаат добро, но таа знае како да ги носи – Нина Бадрич во уникатни панталони успешно им пркоси на годините

46-годишната пејачка, Нина Бадрич, со својот младешки изглед и сјајна фигура, успешно им пркоси на годините.

Во тоа дополнтелно нѐ увери со нејзиниот последен стајлинг каде што се појави во панталони кои многу млади жени не се осудуваат да ги носат, иако се хит. Станува збор за модерна верзија на кожни панталони. Нина одбра модел со рамни ногавици со три-четврт должна и истите одлично ги искомбинира со крем салонки со црн шпиц, кои на нејзините нозе им подарија послаб изглед.

ADVERTISEMENT

Целокупниот стајлинг го надополни со карирано сако, уште едно парче облека кое мора да го имате оваа есен.

Facebook Comments
(Visited 9 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT